עקיבא בהופעה

יום ראשון, 28/08/2022א' אלול התשפ"ב

שעה: 20:30

מיקום: אמפי בקעת הירדן

event_img

עקיבא תורגמן

זמר יוצר ומוזיקאי ישראלי ששר ויוצר בסגנון רוק נשמה ומוזיקה יהודית

ומוכר בשם עקיבא, בהופעה משמחת לכל המשפחה!

 

הכניסה חופשית!

בילדותו למד בבית הספר למוזיקה – מזמור שם הכיר את נאור כרמי, מייסד להקת "הלב והמעיין" וכך למעשה הוא הפך להיות הסולן של הלהקה. בהמשך ביחד עם נאור כרמי, יצר את הפרויקט "צמאה" שבו אמנים רבים שרים ניגוני חב"ד. כמו כן יחד עם נאור כרמי הוא הפיק את האלבום הראשון השלישי הרביעי והחמישי של הלהקה ובוא השירים: "אלי אתה", "כי אנו עמך", "דרכך אלוקינו" ו"ניגון הקפות".

בשנת 2017 הוציא את הדיסק "עולמות" בהפקה של ניר מימון. ביוני 2018 הוציא את הסינגלים "הכל עוד אפשרי", "לך לך" ו"אל תעזבי ידיים". לסינגל האחרון הייתה הצלחה רבה והוא הגיע למקום הראשון במצעד הרשמי של גלגל"צ, לאחר מכן גם למקום השביעי במצעד הפזמונים העברי השנתי בשיתוף עם ynet.

בשנת 2019 התארח בהופעה של ישי ריבו בקיסריה, יחד הם ביצעו את הדואט "אל תעזבי ידיים" שהביא מיליוני צפיות ביוטיוב. במרץ 2019 הוא הוציא את הסינגל "פשוטים" שגם הוא הגיע להצלחה רבה ולמקום ה-24 מצעד הפזמונים העברי של גלגל"צ ynet.

בדצמבר 2010 הוציא את הסינגל "רק עוד רגע" אותו כתב יחד עם אשתו והלחין אותו גם עם נתן גושן. באותה שנה שיתף פעולה עם הלהקה "מזמור שיר" בסינגל "אהבת עולם". בשנת 2021 הוציא את השיר "אתה הולך איתי". באותה שנה הוציא גם את השיר "שלום בבית" שהגיע למיליון צפיות ביוטיוב.

 
 

צילום: הילי מרקוביץ

למידע נוסף מלאו את הפרטים:

WhatsApp chat