תאריך:22/12/2020
ז' טבת התשפ"א
שעה:19:30
מיקום:יישומון זום
מידע נוסף:

YouMake ReMake, הינו מופע רב-תחומי, ראשון ויחיד מסוגו בעולם, המשלב בין תחומי הבמה השונים ומייצר אינטראקציה בין שני מדיומים – וידאו ובמה. המופע מורכב מתגובות מבוימות לסרטוני יוטיוב. הסרטון המקורי מוקרן לקהל לפני, אחרי, או לפעמים תוך כדי התגובה הבימתית.
כך, לא נוצר רק חיקוי של הסרטון, כי אם תגובה אמנותית (תנועתית, תיאטרלית, מוזיקלית), באמצעותה מתקיים דיאלוג בין הרשת לבמה ומוליד פרשנות חדשה. באופן מידי נסחף הקהל יחד עם המשתתפים לתגובת שרשרת ייחודית ומרתקת, של קטעים ותגובות.
המופע מתבונן בתרבות הדיגיטלית דרך פעולות בימתיות ומאיר תופעות חברתיות ואנושיות המשתקפות דרכה. בשנים האחרונות המופע רץ בהצלחה ואף וזכה לגרסאות מקומיות בערים שונות בעולם.


YouMake ReMake נוצר עבור פסטיבל ׳אינטימדאנס 2010׳ בניהולו האמנותי של אריאל אפרים אשבל.

בסדנה נעבוד בשילוב בין המדיות השונות ונכיר את דרך העבודה שהובילה ליצירת המופע.

 

זו סדנה רב-תחומית המורכבת מתגובות מבוימות לקטעי יוטיוב ומפגיש בין עולם המדיה הדיגיטלית ועולם הבמה. על הבמה מוקרנים סרטוני יוטיוב, נראה כיצד ניתן ע"י צפייה בסרטונים, לקיים דיאלוג ולהעניק להם פרשנות חדשה. כך נוצרת תגובת שרשרת של קטעים ותגובות – רצף מצחיק, מופלא וייחודי שמתחיל ביוטיוב ובאמצעות תנועה, מוזיקה והרבה דמיון מפליג למחוזות חדשים.
יוטיוב הוא כלי שדרכו ניתן ללמוד ולהכיר את העולם, וניתן להחשף ולשאוב ממנו. המופע והסדנה מעניקים הצצה מבוקרת לשפע התכנים ביוטיוב (בצורה מדודה ומותאמת ) ופותחים את הדימויים השטוחים לכדי עולם עשיר ויצירתי, ומגלים לנו דרך נוספת להתבוננות באותם תכנים – אקטיבית, יצירתית וחיה ומציעים חוויה מערבת ושיתופית.

למידע נוסף מלאו פרטים
שם: מייל:
טל: